MH CASE
KUFRY NA ZAKÁZKU
TAŠKY NA ZAKÁZKU
TRANSPORTNÍ BALENÍ

Finální provedení  kufrů MH CASE je úzce konzultováno s našimi koncovými zákazníky dle jejich potřeb a využití.  Až poté je na  tomto základě vyroben náš kvalitní kufr. Naší prioritou je maximální spokojenost zákazníka a proto každý kufr MH CASE je originálním výrobkem, počínaje jeho velikostí, materiálem, designem, barvou  a konče  cenou. Kufr sestavujeme z komponentů značky Penn-Elcom.  Nebojte se nás oslovit. Rádi pro Vás připravíme kalkulaci našeho kufru MH CASE a zároveň doporučíme možné alternativy. Vše podřídíme Vaším požadavkům a zachováme vynikající kvalitu za velice rozumnou cenu. Naše kufry si prohlédněte v galerii referencí. My spojíme originalitu s kvalitou a zabalíme skutečně cokoliv.

VÍCE INFORMACÍ

Naše společnost MH CASE vyrábí tašky na zakázku pro jakoukoliv příležitost a využití. Celkovou kvalitu provedení našich tašek MH CASE vyjadřují všechny naše postupy při jejich konzultaci, zpracování, výběru materiálů a v neposlední řadě i designového návrhu. My Vás odlišíme od ostatních. Protože i „obyčejná“ taška od společnosti MH CASE je kvalitní designové dílo vhodné pro mnohé příležitosti. Mezi tašky je možné také přiřadit i jiné výrobky. Může se jednat o vaky, kapsy, diplomatky, kabelky, ledvinky z velice kvalitního nylonového materiálu. Vyrábíme mnoho přepravních tašek pro sportovní náčiní. U většiny z nich jsou vnitřky sportovních tašek vypolstrovány přesně na míru dané potřebě. Zkuste i Vy nás oslovit s požadavkem na konkrétní tašku. Rádi Vám pomůžeme při rozhodování a zdarma zašleme kalkulaci. My spojíme originalitu s kvalitou a zabalíme skutečně cokoliv.

VÍCE INFORMACÍ

Společnost MH CASE je také jednou z mála firem v České republice, která se zabývá profesionálním transportním balením na nejvyšší možné úrovni. Naše motto : „zabalíme cokoliv“ je myšleno opravdu Vážně. Svědčí o tom například „zabalení“ monopostu formule 1, citlivé audio-video techniky, speciálních skleněných výrobků a nebo náčiní pro vrcholové sportovce. Naši společnost využívá mnoho firem pro výstavy na veletrzích nebo pro transport gastronomického vybavení. V našich, na míru připravených transportních setech přepravíte bezpečně jakékoliv Vaše produkty či výrobky. Každý přepravní box Vám naše společnost MH CASE vyrobí s nejvyšší možnou mírou kvality s důrazem na design a funkčnost. Vaše produkty budou zcela v bezpečí. My spojíme originalitu s kvalitou a zabalíme skutečně cokoliv.

VÍCE INFORMACÍ

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VÝROBKY

Naše výrobky musíme rozdělit na sportovní tašky s batohy a dále na kufry a transportní balení.
Každý tento výrobek je totiž jinak předchystán a vyráběn. Níže Vám velice laicky popíšeme postup při výrobě daných produktů. Tak, abyste si udělali představu o náročnosti každého úkonu a posléze i výrobku.

Na výrobě sportovních tašek a batohů v současné době pracuje několik schopných pracovníků, kteří se podílí na kvalitě českého výrobku. Počínaje designerkou, nákupčím, kontrolorkou, švadlenami a konče balící a expediční skupinou. 

Sportovní tašky a batohy vznikají v naší společnosti pod taktovkou profesionální návrhářky. Výsledky její práce si můžete prohlédnout již v e-shopu

Připomenout musíme samozřejmě i ostatní osoby, které se podílejí na výrobě našich sportovních tašek a batohů. Například nákupčí je zodpovědný za nákup toho nejvhodnějšího materiálu pro Vaše sportovní výrobky. Pečlivě vybere materiál, který je kvalitní a s velikou životností. Jedná se především o nylon, nitě a zipy. 

Bez švadlenek to opravdu nejde. Nepoužíváme robotizované šicí pásy pro výrobu. Naše švadlenky šijí každou sportovní tašku žvlášť. Průběžně tak kontrolují kvalitu materiálů použitých při výrobě a minimalizujeme rizika nekvalitních výrobků při následných kontrolách. Těmto ženám musíme vyseknout velikou poklonu. 

A poté již jen důkladná kontrola a předání na balící a exportní oddělení. Tam doputuje Vaše objednávka a pokud je na skladě, je ihned odbavena. Pokud ovšem na skladě není, nezoufejte a objednejte. Ihned po zaslání objednávky bude zadána do výroby, zdržení bude minimální. 

Do budoucna připravujeme pro naše zákazníky mnoho dalších služeb. Například budete moci vidět, jak se právě Vaše sportovní taška šije  v přímém přenosu u Vás na počítači. Co Vy na to ?

V oblasti kufrů a transportního balení je postup zcela odlišný, jedná se o práci na zakázku. Mnoho návrhů, detailů zapříčiňuje, že běžná doba přípravy před sestavováním kufru je i 14 dní.

U transportního balení je doba samozřejmě ještě větší, přepravovaná věc se musí speciálně upevnit v balení. Vše je nutné s rozvahou navrhnout a neukvapit se v rozhodování.

DOPORUČUJEME
MH B 13013
Batoh do školy, města a na různé jiné aktivit...
cena: 847,00 Kč
MH ST 13007
Sportovní taška v módním provedení, které je...
cena: 786,50 Kč
ODBĚR NOVINEK