MH CASE
KUFRY CASE
KUFRY N-CASE
KUFRY N-CASE 2

Využití těchto kufrů je zaměřeno na bezpečnost prevážených materiálů při zachování nízké pořizovací ceny přepravního boxu. Výrobní systém MH CASE Vám dovolí velkou variabilitu materiálů a komponentů. Jedná se o klasický CASE v základním provedení z překližky, jejíž hlavní výhoda je výborná odolnost proti poškození při transportu. Kufry této kategorie zcela splní požadavky na standardní transport a na základě výběru jednotlivých komponentů  budou přizpůsobeny pro maximální praktičnost. Své využití nachází řada CASE především mezi hudebníky či zvukaři. Tyto kufry je možné vyrobit ve větších rozměrech či jako skládací.

VÍCE INFORMACÍ

Přepravní, ochranné, bezpečnostní a designové kufry – MH CASE využijete pro předměty různých velikostí a mnohého využití. Kufry s označením N-CASE jsou modelová vyšší řada. Jedná se především o luxusní modelovou řadu osazenou kvalitní konstrukcí z velice odolných materiálů. Tyto kovové materiály stejně jako celý kufr je designově řešen individuálně. Naší předností vyrobeného kufru jsou kovové části, nezvyšují jeho hmotnost, ale jsou velice odolné vůči mechanickému poškození. Kufr je vždy uzpůsoben na danou nosnost a důkladně ochrání svůj obsah. Jedná se o variantu pro elegantní a reprezentativní formu transportu. Kufry modelové řady N-CASE se vyrábí v šíři do 210 milimetrů. 

VÍCE INFORMACÍ

Velmi speciální kufry naší společnosti nesou označení „kufry N-CASE2“. Přeprava, ochrana, bezpečnost a design - tyto vlastnosti očekávejte u řady N-CASE2. Výrobní systém MH Case umožňuje vysokou variabilitu, a to jak z pohledu materiálů, tak i tvarů a designu. Na základě nejmodernějších požadavků pro snadný a zároveň luxusní způsob přepravy rozměrnějších předmětů byla vyvinuta modelová řada N-CASE2. Díky využití lehkého a přitom pevného plastu lze takto realizovat přepravu i po větších dílčích částech. Tento systém navíc vzhledem k široké škále umožňuje vysokou funkční i vzhledovou variabilitu. S těmito kufry se přesvědčíte, kam až mohou dnešní možnosti balení pro transport sahat. Těmto kufrům není cizí slovo luxus, kvalita a funkčnost. Podívejte se na fotogalerii, jak může vypadat takové zavazadlo v provedení N-CASE2.

VÍCE INFORMACÍ

KUFRY NA ZAKÁZKU

Kufry na zakázku - hlavní je komunikace se zákazníkem. Každý má své představy a podmínky, jak má výsledný kufr vypadat.

Snažíme se najít vždy tu nejlepší možnou variantu, která je pro zákazníka ta nejpodstatnější. Bereme ohledy na cenovou kalkulaci, design, kvalitu výrobku a také na praktičnost. Tyto výše uvedené údaje jsou pro nás vodítkem. Každý kufr je precizně sestavený originál, který je po předvedení předán zákazníkovi.

Připravíme pro Vás kufr dle firemních barev i s potisky. Připravíme kufr pro reprezetativní účely, který je zároveň velice kvalitní a určen pro tvrdé zacházení. Všechny komponenty poskytnuty dle Vašich představ a požadavků. 

Naše kufry na zakázku jsou tím nejlepším, co můžete na našem trhu najít. Mnoho zákazníků se vrací a doporučují nás. Vyzkoušejte naši práci.

heading_title heading_title heading_title
DOPORUČUJEME
MH B 13013
Batoh do školy, města a na různé jiné aktivit...
cena: 847,00 Kč
MH ST 13007
Sportovní taška v módním provedení, které je...
cena: 786,50 Kč
ODBĚR NOVINEK